Makale Yeniden Yazma - Article Rewriter - SEO Analiz Araçları

Search Engine Optimization

Makale Yeniden Yazma- Article Rewriter

Cole (Ctrl + V) o seu artigo abaixo e clique em Enviar para assistir a este artigo.Sobre Makale Yeniden Yazma- Article Rewriter

 

 

 

Makale Eğirme ve Makale Yeniden Yazma Arasındaki Fark

Cümleyi yeniden yazma ile makale yeniden yazma programını kullanabilirsiniz. Makale yeniden yazım PRO kullanmadan önce internet'teki içeriğin nasıl çalıştığını anlayan çoğu kişi, yinelenen içeriğin asla düşünülmemesi gereken bir şey olduğunu bilecektir: Mevcut içeriği başka bir yere kopyalayıp yapıştırmak asla iyi bir fikir değildir. İntihal, uzun bir süre için yasal cezalar taşıdığı ölçüde kaşlarını çattı. Buna ek olarak, Google'ın, daha önceki bir tarihte başka bir yerde var olduğunu bildiği içeriği içeren web sayfalarını düşüreceği veya düşüreceği anlamında, yinelenen içeriği de cezalandırması konusunda güçlü bir fikir birliği vardır.

Yaratıcılığın kabul edilen ilkelerinden biri, fikirler üzerinde telif hakkı bulunmamasıdır. Aynı fikrin, aynı kelimelerle yazılması halinde çalışmanın kopyalanmasını önleyen hukukta anlaşıldığı ölçüde çeşitli şekillerde ifade edilebileceği anlaşılmaktadır. Sadece orijinal eserler yazmaya başladım. Sonra bir makaleyi o kadar çok beğendiklerini söyleyen müşteriler tarafından yaklaşılmaya başladım, ancak kendi web siteleri için istediler, ancak bununla ilgili telif hakkı tehlikelerini biliyorlardı. Ne yapabilirdim?

Bu tür istekler nedeniyle ve değerli müşterileri hayal kırıklığına uğratmak istemediğim için, kendimi bir makale yeniden yazarı ve diğer insanların web siteleri için bir içerik yeniden yazarı olarak buldum.
 

makale yeniden yazma

Bazen yeniden makale yeniden yazım yapmam isteniyor, ancak bazen müşterilerden bir makaleyi yeniden yazmamı isteseler bile, makaleleri "döndürmemi" istiyorlar. Eğirme ve yeniden yazma arasındaki fark konusunda gerçek bir karışıklık var.

Ancak makale yeniden yazım ve makale döndürme (veya içerik yeniden yazma ve içerik döndürme) arasındaki fark önemlidir. Bazen müşteriler, diğerini kastettiklerinde benden birini ister, ya da tam tersini.

Makale yeniden yazım ve makale eğirme, ne metodoloji ne de sonuç olarak aynı değildir. Ve maliyeti ne kadar çok farklı olabilir ki bu da bu işi yapan herkes için önemli bir husus olmalıdır. Ve kesinlikle büyük bir makale eğirme yazılımı uygulamasının, çok açık bir şekilde bir iplikçi olduğu zaman kendisini bir yeniden yazar olarak markalamasına yardımcı olmaz. (Chimp Rewriter not al!)

Aynı fikrin farklı benzersiz makaleler olarak yeniden üretilmesini ve çevrimiçi olarak (belki de yüzlerce) farklı yerde yayınlanmasını istediğinizde makale döndürme işlemi yapılmalıdır. Özellikle içerik pazarlamasında ve nesnenin, web sitelerinizin iyi bir çeşitliliğinden, kendi web sitenize geri dönmesini sağlayan çok sayıda kaliteli geri almaktır. Sosyal medyanın son yıllarda yaygınlaşması, orijinal bir fikrin farklı benzersiz biçimlere yayılma seçeneklerinin ancak genişleyebileceği anlamına gelmektedir.

Her biri eğirme tarafından üretilen benzersiz makalelerinize ana bilgisayar oynayabilir yüzlerce web sitesi vardır. Böyle bir strateji, birçok insanın kendi seçtikleri medyada bunu okumasına ve belki de kendi web sitenize olan bağlantıyı (fiziksel olarak, bir kişi olarak) takip etmesine neden olacaktır. Aynı zamanda (teorik olarak) bir SEO (arama motoru optimizasyonu) stratejisinin bir parçası olarak, tüm bu farklı web sitelerinden kendi sitenize veya blogunuza geri bağlantıların bir sonucu olarak web siteniz için yan yatan bir artış anlamına gelir.

Spinning, orijinal içeriği (veya makaleyi) bir içerik eğirme yazılımı uygulaması içinde belirler ve daha sonra içeriğin her bir parçasını daha küçük parçalara böler ve daha sonra bunların her birini eşanlamlı veya başka sözcüklerle değiştirilir; bu kelime, cümle, madde, cümle ve paragraf düzeyinde yapılabilir. Tüm bu varyasyonlar birlikte kullanıldığında, sonuç, Copyscape'i (İnternet Çağında benzersizliğin son hakemi) geçecek ve sizi intihal suçlamalarından arınmış benzersiz bir makaledir.

Sektörün belkide en önemli ve hiç değişmeyen konusu olan “Seo” için en önemli konuyu anlatacağız bugün sizlere seo uyumlu makale nasıl yazılır. 

SEO uyumlu makale nasıl yazılır merak ediyorsanız, tam yerindesiniz. 

SEO makalesi SEO uyumlu makale SEO Uyumlu Makale Nasıl Hazırlanır SEO Uyumlu Makale Nedir. 

İndirimli abiye mağazaları nicht: mit über makale yazarak para kazanma 2019 2,3 millionen monatlichen besuchern und 8. 

Yoast seo uyumlu makale konusunda hizmetler sunan firmamızla iletişime geçerek makale satın al hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. 

SEO uyumlu makale yazmak bilindiği gibi arama motorlarında içeriğinizin daha kolay bulunmasını sağlar. Seo uyumlu makale yazmak istiyorsanız, içeriğiniz en az 300 kelimeden oluşmalıdır. 

Makale yazarak para kazanma yöntemlerini anlatmadan önce makale yazarken dikkat edilmesi gerekenleri ayrıntılı şekilde size vermek istiyorum. 

İçerik eğirme her zaman manuel bir süreç olmalı ve bunu yapan kişi sadece ana dili konuşmacı olmamalı, aynı zamanda dilin nüanslarına yüksek düzeyde ayarlanmalı ve bu sürecin en iyi şekilde üretme eğiliminde olduğu küçük uyumsuzluklara karşı hassas olmalıdır. zamanlar. Bunun nedeni, nihai sonucun bir insan tarafından yeni yazılmış gibi okunması gerektiğidir.

Eğer eğirme yapan kişi bu kadar donanımlı olmasaydı ya da (cennet yasak) eğirme makinesini otomatik moda ayarlayacak kadar saf olsaydı sonuç benzersiz olabilir ama okunamayacaktı. Aslında, ortaya çıkan çöpün sahibinin web sitesini alay konusu olacak kadar saçma olma olasılığı yüksek olacaktır. Böyle bir işletmeye hiç başlamamak daha iyi.

makale yeniden yazım

İyi Bir Makale Yeniden Yazma Programı Kullanın

İyi bir makale yeniden yazma yapan şey yazılım değil, ipliği bir zanaat olarak yapan ancak SEO Uzmanı olabilir. Yazılım, eğrilmiş sözdizimi veya spintax (veya "spyntax") oluşturabilen ve anlayabilen ve daha sonra orijinal belgeden yüzlerce hatta binlerce makale çıkaran ve genellikle alternatif sözcükleri ve tümceleri rastgele bir şekilde değiştirebilen gerekli ortamdır. (bazı eğiriciler her n. varyanta ayarlamanıza izin verir ).

Ama yapabileceği tek şey bu. Yapay zeka (AI) ile donatılmış bu spinner'ın, yetenekli bir insan tarafından yazılmış gibi, kurnaz bir algoritma ile yüzlerce mükemmel okunabilir eşya üretebileceğine dair iddialara inanmayın; o olay en azından bir nesil uzaktadır. Bu tür iddialar sahte ve ürettikleri çöp kadar saçma, kendilerine inanan herkesin hayal kırıklığı gibi.

İngilizce bir algoritma tarafından tersine mühendislik yapılacak bir şey değildir. Onu programlayan insanlar ne kadar zeki olursa olsun, iddia ettiği işi asla yapamaz. Örneğin, doğru çıkan bir makaleyi sunabilir, ancak yanlış çıkan diğer 999 makaleyi gizleyecektir.

Eğirme işlemi teorik olarak mükemmel bir şekilde çalışır, ancak sadece yetenekli ve deneyimli bir kişinin elinde olduğunda olabilir. Sürecin her aşamasını dikkatle izlemelisiniz. İki yıllık deneyim muhtemelen minimumdur. Tüm hataları yapmış olmanız ve anlamanız gerekir, böylece bunlar tekrar yapılmaz.

Her şeyden önce, eşanlamlılığın tehlikeli bir şey olduğunu anlamalısınız. Onları tehlikeye atarsınız. Bu tuzağın klasik bir örneği, SENuke'nin erken bir versiyonunun yaratıcılarının gösteri videosundaydı; videonun anlatıcısı, yerleşik spinnerının ikame yapmakta ne kadar iyi olduğunu gösterdiğini ve "Eğitmenler ayak ". Hemen hemen, "eski ve kirli" hissi ile "yıpranmış" bir ikame ile karşı karşıya kalmanın tuzağına düştü ve iplikçiliğin yanlış ellerde olduğu zamanki sorunu tam olarak ortaya koydu.

Bu nedenlerden dolayı, makale eğirme zaman yoğundur. Bu yüzden yeniden yazmayla karşılaştırıldığında nispeten pahalıdır. Eğirme ile her kelimenin metodik olarak düşünülmesi gerekir. Yeniden yazarken, makaleyi yeniden yazmanız yeterlidir. Ancak yeniden yazarken sadece bir yeni makaleniz var; oysa eğirme ile yüzlerce veya binlerce olabilir. Web sitenizde hayran olduğunuz bir makalenin yalnızca bir sürümünü istiyorsanız, yeniden yazma isteğinde bulunmalısınız. Bu makalenin döndürülmesini istememelisiniz. Benzer şekilde, yüzlerce tamamen benzersiz ve okunabilir makale yeniden yazma istiyorsanız, bunların her birinin ayrı ayrı yeniden yazılması için ödeme yapmak istemezsiniz: ancak o zaman cevabınızı ekonomi nedenleriyle, başka bir şey yoksa döndürüyor.

İçerik döndürme ve içerik yeniden yazma iki farklı beceri kümesidir. Bazen aynı kişi her iki beceri setine de sahip olur, ancak çoğu zaman sahip olmaz. Yazar veya yeniden yazar olan birisinin dönmesini beklememelisiniz; ne de uzman bir çeviricinin bir makale yazmasını veya yeniden yazmasını beklemelisiniz. 

Bunları yapmak için sadece uzman profesyoneller aramalısınız. Kalite veya standart söz konusu olmamalıdır: Kalitenin mükemmel olması gerektiği varsayılmalıdır. Birini diğerinden seçerken göz önünde bulundurmanız gereken tek şey maliyettir. 2.000 kelimelik bir makalenin yeniden yazılmasının maliyeti sadece 80 $ 'dır. Sonra 80 $ için kendi arayabilir bir makale olurdu. 2.000 kelimelik bir makalenin döndürülmesi (örneğin) 250 ABD dolarıdır. Ama sonunda her biri sadece 50 sente mal olan 500 benzersiz makaleye sahip olacaksınız.

Herkes içeriği yeniden yazamaz ve herkes içeriği tatmin edici bir dereceye kadar döndüremez. Sonunda, müşteri sadece birini diğerini gerçekten istediklerinde sorup sormadıklarını ve yanlış kişinin bunu yapmasını sağladığında kendini suçlayabilir.

İşte burada. Öncelikle ne istediğinize karar verin. Ardından, bunu yapmak için iyi bir profesyonel seçtiğinizden emin olun. Her iki aşamada da doğru seçimi yaparsanız, işler inanılmaz doğru gittiğinde tebrik etmek zorunda kalacaksınız. Ama yanlış olanı isteyin ya da yanlış kişiye gidin ... SEO uyumlu makale nasıl yazılır, türkçe makale yeniden yazma, seo uyumlu makale nasıl hazırlanır, makale yazarak para kazanma, seo uyumlu makale yazmak, makale nasıl yazılır

 


Whatsapp BEST4YOU SEO

2021 SEO

2021 Mobile SEO

2021 İstanbul SEO

FOR ADVERTISING | REKLAM İÇİN WHATSAPP: +905447444182