İntihal Kontrolü - Advance Plagiarism Checker - SEO Analiz Araçları

Arama motoru optimizasyonu

İntihal Kontrolü - Plagiarism Checker

Makalenizi aşağıya yapıştırın (Ctrl + V) ve İntihal İçin Kontrol Et'i tıklayın!Maksimum 10000 arama başına kelime sınırı.
Toplam Kelime: 0

Kontrol etme...

Hakkında İntihal Kontrolü - Plagiarism Checker

İntihal Kontrolörü artan intihal vakaları, ücretsiz çevrimiçi intihal denetleyicisinin popülaritesine yol açtı. Kimse içinde ne olduğunun bir başkası tarafınca kopyalanmasından hoşlanmaz. Dahası, okullardan ve üniversitelerden profesörler, öğrencilerin projelerini tamamlamak için internetten paragraf kopyalayıp yapıştırma eylemlerini kınıyor. Yazı departmanı ayrıca intihale de bakıyor.

İntihal kontrolleriyle ilgilenen internet siteleri sayesinde artık intihal kabahatu olan kişileri yakalayabilirsiniz. internet dünyasında, yazının benzersizliği Yahoo, Google ve diğerleri gibi efsunk arama motorlarının makalenizi nasıl imajlediğine bağlıdır. İntihali yakalamak için çeşitli vasıtalar vardır. Çoğu kullanıcı dostudur ve doğru neticelar sağlar.

Çevrimiçi İntihali test Etme ismimları

Belli bir yazıdan şüphe duyuyorsanız ve internetten kopyalandığını düşünüyorsanız, şunu yapın:

İnternette gezinin ve muteber bir intihal denetleyicisini ücretsiz çevrimiçi açın.
ekranınızda boş bir metin kutusu bulacaksınız. söz konusu metni kutuya gönderin. Arama düğmesine tıklayın. İyi sitelerin size sonuçları vermesi genellikle bir dakikadan azca devam eder.
Metin kopyalanmış cümleler içeriyorsa, intihal denetleyicisi bunları tespit edecek ve vurgulayacaktır.
Vurgulanan alanlara tıklayın. Denetleyici sizi içeriğin alındığı orijinal makaleye yönlendirecektir.
Kopyalanan parçanın ayrımına vardığınızda, içeriği benzersiz kılmak için gözden geçiltihap.
Ücretsiz çevrimiçi intihal denetleyicisini kullanarak içinde ne olduğu tekrar deneyin.
İntihal denetleyicisi vurgu vermeyinceye kadar test etmeye devam etmeniz icap eder. Bu, içeriğin özgün bulunduğunu gösterir.
Yazarlar İçin İntihal Denetleyicisinin Faydaları

Biri makalesinin bir kısmınü kopyaladığınızı iddia ettiğinde karşılaşmış olduğunız utancı düşünsenize! ara sıra, kopyalamaya niyetlenmeden bir cümle yazarsın. sadece, başka bir yazarınkiyle tamamen aynı cümle yapısı olduğu ortaya çıktı. Bu sadece yanlış anlama yaratmaz, bununla beraber hatalı olmasanız bile bir yazar olarak sizi kötü bir ışıkta gösterir. Ücretsiz çevrimiçi intihal denetleyicisi, makalenizin mutlaka benzersiz olduğu için güvenli olmak istediğinizde kullanışlıdır.

böyle bir hizmet öğrenim alanında faydalı oluyor. İnternetin sağladığı hızlılık ve kolaylık nedeniyle, öğrenciler çalışma projelerini tamamlamak için giderek daha fazla web yaşamına bağlarımlı hale geldi. ancak buna tamamen tembellik veya gevşeklik deyin; içeriği değiştirmenin acısından kaçınırlar. malumat toplamak ve makalelerini kendi sözleriyle yazmak yerine, içeriği kopyalayıp yapıştırırlar ve kendi adım atarına etkisinde bırakan bir rapor veya proje hazırlarlar. İlk bakışta bu şekilde bir rapor oldukça etkisi altına alan görünüyor. sadece, ücretsiz çevrimiçi intihal denetleyicisine koyduğunuzda, çirkin gerçek yüzünüze bakar.

İnternetten kopyalayıp yapıştırmak günümüzde bir tehdit haline geldi. sadece böyle bir eylemde bulunan bireyin yapıtcılığını engellemekle kalmaz, hem de yazma yeteneğini de bozar. yazmanın kutsallığını sağlam tutmak için, ücretsiz çevrimiçi intihal denetleyicisi kopyaları yakalamaya destek sunar. Dahası, yazarlar internetten cümleleri tamamlamayıp ancak bilgiyi alsalar güzel olmaz mıydı?

Plagiarism.pro sitesi ücretsiz çevrimiçi intihal denetleyicisi [http://plagiarism.pro] hizmeti sunmaktadır. Profesörler için bir soluk ve dürüst olmayan öğrenciler için bir derstir. Şüpheli bir içeriğiniz varsa intihal.pro adresini ziyaret edin


Whatsapp BEST4YOU SEO

2021 SEO

2021 Mobile SEO

2021 İstanbul SEO

FOR ADVERTISING | REKLAM İÇİN WHATSAPP: +905447444182