Anahtar Kelime Bulucu - Long Tail Keyword Suggestion - Youtube Tag - Google Tag

Arama motoru optimizasyonu

Ücretsiz Anahtar kelime önerilerini keşfedin.

Anahtar Kelime Bulucu - Long Tail Keyword Suggestion


Anahtar Kelime Önerileri

Gösterilen sayfa 0 nın-nin 0

Sonuçlar
# Kelime Anahtar Kelime Uzunluğu Sözcük sayısı

Hakkında Anahtar Kelime Bulucu - Long Tail Keyword Suggestion

Anahtar kelime bulucu ile google, youtube, twitter, yahoo, bing, yandex, ebay, amazon, google images, google videos, google books, google news, google play store gibi daha birçok site için özel anahtar kelime araması yapar. Çıkan sonuçlara göre odaklanacağınız anahtar kelimeler listelenir. Böylelikle üst sıralar için anahtar kelimelerinizi belirlemiş olursunuz. Daha fazlası için seo araçları

İnternet pazarlamacılığına 5 saniyeden fazla bir süredir dahil olduysanız, web sitelerinizi ve bloglarınızı tanıtmak için yazıları kullanmanın etkinliğini aslına bakarsan biliyorsunuzdur. Yüksek trafikli makale dizinlerine makalelan ve gönderilen bir yazı, önümüzdeki yıllarda hedeflenen ziyaretçi akışının istikrarlı bir şekilde sonuçlanmasına neden olabilir. Ne makalek ki, biroldukca pazarlamacı makaleleri tam olarak neyin üzerine yazacakları mevzusunda düşünce üretmekte zorlanıyor. Ancak bir anahtar kelime bulma aracı kullanarak, herhangi bir nişle ilgili büyük miktarda fikir edinebilirsiniz. Ancak bu değil, bu fikirler, hedeflenen trafiğinizin aslına bakarsan aradığı fikirler olacaktır.

Anahtar kelime bulucu google

Bir anahtar kelime bulma aracı (market samurai benzer biçimde), muayyen popüler arama motorlarından gelen arama verilerini toplar ve düzenler. En doğru anahtar kelime bulma vasıtaları, verileri direkt oradaki en büyük arama motorundan derler: google. Ve bir pazarlamacı olarak, tam olarak istediğiniz şey bu. İnsanların google'ın arama kutusuna yazdıkları kelime öbeklerini tam olarak bilmek istiyorsunuz. Ancak bu değil, bununla birlikte insanoğluın günde kaç defa kelime öbeklerini aradığını bilmek istiyorsunuz (bunlara "anahtar kelime öbekleri" denir).

öyleyse, insanların hakkındaki daha fazla malumat edinmek istediği cümleleri çözümleme etmekten çok, muayyen bir niş ile alakalı makalelacak çok rakamda konu bulmanın daha iyi bir yolu var mı?

Reel hayattan bir örnekle hedefimı daha iyi açıklayayım:

Dijital kameralarla alakalı bir blogunuz olduğunu varsayalım. Yazı pazarlamasının fazlaca güçlü bir marketing stratejisi bulunduğunu biliyorsunuz, ancak yazma sıkıntınız var ve ile alakalı yazı yazmak için bir mevzu sıralaması oluşturamazsınız. Ee ne yapıyorsun?

Anahtar kelime bulucu youtube

Anahtar kelime bulma aracınızı açın ve "dijital fotoğraf makineleri" nin kök anahtar kelime öbeğini girin. Birkaç saniye sonrasında, anahtar kelime bulma aracınız size 955 anahtar kelime öbeğinden oluşan uzun bir sıralama sunar (şu demek oluyor ki, odaklandığınız niş içinde yazabileceğiniz potansiyel mevzular). Hemen sonra, gmeşhurk arama talebi açısından anahtar kelime öbeklerini en yüksekten en düşüğe doğru yine düzenlersiniz. Listeyi aşağı kaydırmaya başlıyorsunuz ve işte size atlayan bazı anahtar kelime öbekleri:

- "dijital slr kamera" (6.608 günlük arama)
- "olympus dijital kamera" (5.425 günlük arama)
- "su geçirmez dijital kamera" (4.438 günlük arama)
- "nikon dijital kameralar" (3.616 günlük arama)
- "dijital kamera incelemeleri" (2.433 günlük arama)
- "en iyi dijital kamera" (1.989 günlük arama)
- "panasonic dijital kamera" (1.627 günlük arama)
- "ucuz dijital kameralar" (1.627 gmeşhurk arama)
- "dijital kamera derecelendirmesi" (1.088 günlük arama)
- "kompakt dijital kameralar" (891 günlük arama)

Ne olduğunu gördün mü? Ancak birkaç dakika arasında, dijital kameralar alanında ne yazacağınıza dair hiç bir fikriniz olmamaktan, yazılacak çok rakamda olası mevzu listesine haiz olmaya geçtiniz. Ancak bu değil, bununla beraber insanoğluın gmeşhurk olarak büyük istek kabul eden hangi konuları aradığını kolayca görebilirsiniz . İnsanların dijital resim makineleri hakkında bilmek istedikleri bilgileri tahmin etmenize veya merak etmenize gerek yok. Hedef kitlenizin ne hakkındaki daha çok şey öğrenmek için can attığını tam olarak bildiğiniz gibi. Anahtar kelime bulma aracı bütün şüpheleri anında ortadan kaldırır.

çevrimiçi para kazanma konusunda ciddiyseniz, müessir bir anahtar kelime bulma aracına sahip olmak şarttır. çevrimiçi bir iş kurma ve yürütmede çok fazla insan başarısız olur çünkü insanların gerçekte daha fazla bilgi almak istediği mevzuları hedeflemiyorlar. Tahmin etmek nadiren başarı ile neticelanır. çevrimiçi olarak istikrarlı bir yaşam sürmek için gerçeklerle uğraşmanız gerekir ve bu gerçekleri elde etmenin tek yolu iyi bir anahtar kelime bulma aracı kullanmaktır.


AtoZSEOTools Web Counter -- website hit -- FOR ADVERTISING | REKLAM İÇİN WHATSAPP: +905447444182