Google SEO için Youtube SEO Neden Önemli ?

Search Engine Optimization
Jul
3

Google SEO için Youtube SEO Neden Önemli ?

07/03/2020 12:00 AM by Blogger in Seo


YouTube SEO ve Google SEO videolarınızı ve YouTube kanalınızı nasıl optimize edeceğinizi tartışıyoruz. YouTube'dan çok fazla trafik almayı bekleyebilirsiniz ve Google, doğru şekilde optimize ettiniz. Bu videoda yapmak istediğim, çok daha fazla görüntüleme elde etmek için bir video oluşturduğumda kullandığım 5 Adım Formülü'mü göstermek, paylaşılacak ve "viral gidin" ve ayrıca web siteme geri çok daha fazla trafik olsun.

Şimdi ilk adım ANAHTAR KELİMELER. 

Şimdi, yardım etmek için çok fazla yazılım var, düzenli olarak kullandığım bir şey Google Anahtar Kelime Aracı - sadece Google ve onu bulacaksınız. Ardından, hangi anahtar kelimeleri hedeflemek istediğinizi öğrenebilirsiniz - alakalı ve kârlı anahtar kelimeler (örneğin fr * ee ipuçları değil). Bu yüzden, anahtar kelimelerinizi bunlara hedeflemenize yardımcı olacak şekilde düşünün, çünkü bir ton trafik almanıza yardımcı olacak şey budur. Buradaki ipucu google seo ve youtube seodur, düşük rekabet ve yüksek arama hacmine sahip bir anahtar kelime seçmektir. Bu gerçekten önemlidir, çünkü bu, Google'ın ilk sayfasında ve YouTube'un ilk sayfasında sıralamanıza yardımcı olacaktır.

İkinci adım, gerçek yüksek kaliteli İÇERİK oluşturmakla ilgilidir. Videolarınızı oluşturduğunuz şey, insanlara verebileceğiniz en iyi ve en değerli ipuçlarınızı düşünür, çünkü o zaman paylaşılma olasılığınız daha yüksektir. Videonun insanlar video paylaştıkça viral hale gelme olasılığı daha yüksektir ve sonuç olarak tartıştığınız şeyle ilgili harika ipuçları paylaşabiliyorsanız insanlar bunu tanıdıklarıyla paylaşacak ve sonuç olarak çok daha fazla trafik almaya başlayacaksınız. iyi. Yani bu başka bir harika ipucu - içeriğin kalitesinin her zaman birinci sınıf olduğundan emin olun.

youtube seo google seo

Ardından, her zaman TOPLULUĞunuzu oluşturduğunuzdan emin olun. YouTube'da ne kadar çok abone ve arkadaşınız olursa, YouTube Kanalınız o kadar iyi sıralanır. YouTube ve Google seo bunu gerçekten arıyor ve YouTube Kanalı sayfa sıralamanız yükseldiğinde, tüm video sıralamanız da yükselecek. Bu, yalnızca bir sonraki video oluşturabileceğiniz, yalnızca anahtar kelimeler için optimize edebileceğiniz ve YouTube'un yüksek kaliteli içerik için size güveneceği için hemen doğrudan YouTube'un başına geçtiğiniz anlamına gelir ve aradıkları şey budur. YouTube mutlaka kimsenin içeriğinin ömrünü aramaz, yeni içerik arar. Ve bu sizin ve benim için gerçekten yararlı olan şey - bir video oluşturduğumuzda, Google ve YouTube'un ilk sayfasında (kanıtlara bakın) olmasını bekleyebiliriz, özellikle de anahtar kelimeleri doğru hedefledim. Bu gerçekten önemli - topluluğunuzu oluşturduğunuzdan emin olun.

YouTube SEO ve Google SEO Sonraki ... GERİ BAĞLANTILAR. 

Şimdi, "takip et" geri bağlantılarından bahsediyoruz ve bu, videolarımızı gömmek veya sizinle ilgili konuşmak ve 'şeylerimize geri bağlantı veren içerik oluşturmak için başka web sitelerini aldığımız yerdir. Bağlantı metnini (kopyadaki bilgilerimize geri dönen etkin kelimeler) alabilirseniz, anahtar kelimelerimiz olabilir ve VİDEO'nuza geri bağlanırsanız ... İnsanların nadiren yaptığı bir şey - bu geri bağlantıları alabilirsiniz. Kanalınıza veya videonuza geri döndüğünüzde bu, Kanal sayfa sıralamanız için gerçekten yararlı olacaktır ve yine videolarınız hem Google'ın ilk sayfasında hem de YouTube'un ilk sayfasında arama sayfası sıralamasında tekrar yükselecektir. Gerçekten zeki, güçlü ve biraz sinsi! Bu taktiği uyguladığınızdan emin olun!

Son adım? DÜZENLİ videolar. Bir çok insan, "Peki, 1 günde bir sürü video oluşturup hepsini 1 günde yüklersem harika olur!" - bu iyi bir strateji değil. Bunun yerine yapmak istediğiniz şey zamanla sızdırıyor - videolarınızı bir gün yayınlamak yerine, bir gün bir video ve ertesi gün başka bir video yayınladığınızdan emin olun ve youtube ve google seo yaptığınıza emin olun. Bunun nedeni, YouTube'un size bir Kanal olarak bakmasıdır. Görüntüleyenleriniz gerçek insanlar (evet, biliyorum!) Ve insanlar 1 gün boyunca çok fazla içerik istemiyorlar - düzenli olarak kandırmak istiyorsunuz çünkü bu çok daha keyifli ve çok şey olacak görüntüleyenleriniz için daha ilgi çekici.

İşte bu 5 strateji - ANAHTAR KELİMELERİNİZİ sıraladığınızdan emin olun, kaliteli İÇERİK oluşturduğunuzdan emin olun. TOPLULUĞUNUZU sürekli oluşturduğunuzdan, GERİ BAĞLANTILAR aldığınızdan ve DÜZENLİ içerikler çıkardığınızdan emin olun. Bunlar, doğrudan YouTube ve Google'ın en üstüne giden videolar oluşturmak istiyorsanız sizin için gerçekten yararlı olan 5 ipucudur. Bu kesinlikle çok daha fazla görüntüleme almanıza, çok daha fazla trafik almanıza ve sonuç olarak çok daha başarılı olmanıza yardımcı olacaktır.

Umarım bu videoyu beğenmişsinizdir ve bunun gibi daha fazla ipucu ve video almak istiyorsunuz. O zaman web siteme gidin ve video pazarlama stratejilerinizin en üst düzeye çıkarılmasını sağlamak için bir sürü strateji edinebilirsiniz.


leave a comment
Please post your comments here.


e-ticaret paketlerini hemen inceleyebilirsiniz. Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz. Whatsapp BEST4YOU SEO

2022 SEO

2022 Mobile SEO

2022 İstanbul SEO

FOR ADVERTISING | REKLAM İÇİN WHATSAPP: +905447444182