Makale Yeniden Yazım - Profesyonel Görüş ve Makale Yeniden Yazım Programı

Search Engine Optimization
Apr
24

Makale Yeniden Yazım - Profesyonel Görüş ve Makale Yeniden Yazım Programı

04/24/2020 12:00 AM by Blogger in Seo


İnsanların makaleleri yeniden yazarken sahip oldukları bazı tipik hedeflere bir göz atalım. Makale yeniden yazım pro ya da Makale yeniden yazım programı kullanabilirsiniz. Dil seçenekli yeni eklediğimiz Makale yeniden yazım proyu denemenizi öneririz.

Makale Dizini Gönderme

Popüler bir internet hizmeti, müşterinin bir yerine iki makale alması için görevlendirilmiş bir makalenin ikinci, yeniden yazılmış bir versiyonunun sağlanmasıdır. Bu, bir sürümün kendi web sitenize gönderilmesine ve yeniden yazılan sürümün makale dizinlerine gönderilmesine izin verir. Bunu yapmanın amacı, sizinle tam olarak aynı içeriği kullanan başkalarıyla rekabet etmekten kaçınmaktır. Kendi web sayfanıza bir makale yerleştirip rakiplerinizin bunları kendi web sayfalarına kopyalayabilecekleri dizinlere göndermeniz çok az bir nokta var.

Daha sonra kendi makalenizi kullanarak potansiyel olarak yüzlerce başka web sitesine karşı anahtar kelimeler için rekabet ediyorsunuz. Her biri size değerli bir geri bağlantı sağlayan kaynak kutunuzda siteleriniz olabilir, ancak bu, sitenizin girişleri bırakmasına neden olabilecek yinelenen içerikle rekabet etmeyi telafi etmek için yetersiz olabilir.

Bundan kaçınmak için yapmanız gereken, dizinlere alternatif bir sürüm sunmak ve makalenin değiştirilme şekli önemlidir. Orijinal ile aynı anlamı vermeli, ancak farklı anlambilim içermelidir. Anahtar kelime yoğunluğu makul, yaklaşık% 1 olmalı ve sayfanın metin teması hedeflenen anahtar kelimeyle alakalı olmalıdır. Yeniden yazma, benzersiz olarak kabul edilecek kadar farklı olmalı, ancak eldeki konuyu yeterince ele almayacak kadar farklı olmamalıdır.

Aynı Makaleyi Birden Fazla Web Sayfasında Kullanın

Aynı makaleyi, aynı anahtar kelimeyi kullanan bir dizi farklı web sitesinde veya sayfada kullanmak istiyorsanız, tam olarak aynı yaklaşım kullanılmalıdır. Burada kendinize karşı yarışıyorsunuz ve makale bunun olmaması için yeniden yazılmalıdır. Kendi rekabetiniz dışında, yukarıdakiyle aynı duruma sahipsiniz. Makale radikal olarak yeniden yazılmadığı sürece, web sitenizi çok fazla benzer içerikle seyreltme tehlikesi olabilir. Makale yeniden yazmanın en yaygın nedeni budur.

Farklı Anahtar Kelimeler İçin Aynı Makaleyi Kullanın

Makalelerin yeniden yazılmasının bir diğer yaygın nedeni, müşterinin aynı makaleyi bir dizi farklı anahtar kelime için kullanmak istemesidir. İki anahtar kelime nadiren aynı anlama sahip olduğundan, bu biraz farklı bir yeniden yazma stili içerir. Kaç tam eş anlamlı var? Çok az, çünkü çoğu kelimenin kendi kökleri vardır ve bazı bağlamlarda eşanlamlı olan sözcükler arasında genellikle farklı nüanslar vardır, ancak hepsi değil.

Bu gibi durumlarda makale, kullanılan kelime dağarcığının gereksinimlerini karşılayacak şekilde ayarlanacaktır. Örneğin, 'internet pazarlaması' ve 'çevrimiçi pazarlama' terimlerinin pazarlama teknikleri bağlamında aynı anlama sahip olduğu görülmektedir, ancak 'internet' ve 'çevrimiçi' kelimeleri eş anlamlı değildir - hatta yakın bile değildir. 'Çevrimiçi' çalışabilirsiniz, ancak 'internet' çalışamazsınız. Bunun nedeni, 'internet'in bir isim ya da sıfat olabileceği gibi,' çevrimiçi 'bir sıfat ya da zarf olabilir.

Bunun sonucu, birinin her zaman diğeri için eşanlamlı olarak kullanılamamasıdır, bu nedenle makale yeniden yazma basit kelime ikamesinden daha fazlasını içerir. İyi bir dil bilgisi ve kelime bilgisi içerir. Makaleleri yeniden yazma girişimlerinin çoğunun yanlış gittiğini gördüğüm yer burası: dilbilgisini kötüye kullanmak ve konuşmanın bölümlerini yanlış anlamak. İsim, sıfat ve zarf cümlecikleri düşünüldüğünde karmaşıklaşabilir ve makale yeniden yazma çoğu inandığı kadar basit değildir.

Alıntılanmış Makaleleri Yeniden Yazma

Sıklıkla gerekli olan büyük bir yeniden yazma hizmeti, orijinaline çok az benzemesi için bir makalenin tamamen yeniden yazılmasıdır. Müşteri bir makalenin görünümünü sever, ancak orijinalinden ayırt edilemeyecek şekilde yeniden yazılmasını ister. Orada biraz çelişki hissediyorum. Bu tür çalışmalar makalenin internetten kazındığını ve yazarın kaynak kutusunun kaldırıldığını gösterir. Müşteri, makalenin yazar olarak kendi adıyla yeniden yazılmasını ve orijinal yazarın onu tanımaması için yazılmasını ister. Amaç ne? Makaleyi sıfırdan yazmak daha iyidir, sadece yasal olduğu için değil, daha kolay olduğu için. Yazarlar için bir konu üzerinde kendi eğimlerini vermek, bir konuyu kopyalamaktan daha kolaydır.

Bir dahaki sefere yeniden yazılmasını istediğinizde lütfen amacınızın ne olduğunu açıkça belirleyin. Bir yeniden yazma işlemi önemliyse, profesyonel olarak yapıldıysa veya girişinizi iyileştirmek yerine zarar verebilir ve lütfen yeni bir makalenin yapacağı bir yeniden yazma istemeyin - profesyonel bir makale yazarının orijinal olarak yazması başka bir yazarın kopyasını yazmaktan daha kolaydır tarzı. Eserin duygusu tam olarak korunacaksa, makale yeniden yazma çoğu insanın düşündüğü kadar basit bir görev değildir.


leave a comment
Please post your comments here.


SEO POWER 100 SEO Tools apk Whatsapp BEST4YOU SEO

2022 SEO

2022 Mobile SEO

2022 İstanbul SEO

FOR ADVERTISING | REKLAM İÇİN WHATSAPP: +905447444182