Google Algoritma Güncellemesi - Google Sıralama için Algoritma Güncellemesi

Arama motoru optimizasyonu
Aug
14

Google Algoritma Güncellemesi - Google Sıralama için Algoritma Güncellemesi

08/14/2020 12:00 AM tarafından Blogger içinde Seo


Google Algoritma Güncellemesi Neden Gerekli?

Google algoritmalarını oldukça sık günceller. Aslında, Google'ın algoritma güncelleme geçmişini ziyaret edersek, yeni güncellemeleri ayda birkaç kez ve yılda birkaç kez yayınladıklarını not etmek kolaydır. Bazı güncellemeler, arama sonuçları sayfasının estetiğinde basit değişiklikler içerirken, diğerleri yeni sıralama faktörlerinin tanıtımını içerir. Hepimiz bir web sitesinde SEO yapmanın sürekli bir iş, bir rutin olduğunu biliyoruz. Bugün yapılan eylemler yalnızca yoldaki trafiğinize yansıyacaktır ve devam etmek sabır ve ısrar gerektirir. Kontrolümüz dışındaki şeyler olabilir ve web sitemizin SEO'su için yaptığımız tüm metodik ve günlük çalışmaları mahvedebilir: Google'ın algoritmasındaki büyük değişiklikler! Bu, Google Yeni Bir Algoritma Güncellemesi Yayınladığında SEO Stratejimi Değiştirmem Gerekir mi? Bu güncellemelere dikkat etmek iyi olsa da, tüm SEO kampanyanızı değiştirmek zorunda kalma konusunda endişelenmemelisiniz. Google Algoritma güncellemeleri, SEO'ların uyması gereken yeni sıralama fırsatlarını ve kriterleri temsil eder, bu nedenle SEO sürekli bir stratejidir. Peki Google Algoritmalarını Neden Bu Kadar Sık Güncelliyor?

 

Google Sıralama için Algoritma Güncellemesi

Web sitenizin mevcut sıralamasını sağlamak için Jagger'ın bu üç alanla ilgili kuralları nasıl değiştirdiğini anlamak önemlidir. Bu şekilde, bir SEO uzmanı olarak, mevcut sıralamanızı yalnızca Jagger aracılığıyla değil, gelecekteki güncellemeler için de koruyabilmeniz için taktiklerinizde gerekli değişiklikleri ve ayarlamaları yapabilirsiniz. İlk alan, web sitenizi çalıştırdığınız sürenin uzunluğu ile ilgilidir. Yeni bir web sitesi sunarken, Google'da sayfa sıralamasına ulaşmada zorluklar ve bazı engeller bekleyebilirsiniz. Ayrıca, rekabeti yenme şansını artırmak için daha az rekabetçi olan bir anahtar kelimeye yönelik bir web sitesini optimize etmek için başlangıçta çaba göstermelisiniz. Bununla birlikte, zaman geçtikçe, alaka düzeyi kazanmak için gerekli bağlantıları oluşturmaya başlarsınız. Bu anlamda, bir site geçmişi arttıkça (sayfalarının belirli arama terimleriyle gerçekten alakalı olacak şekilde optimize edilmesi koşuluyla) gittikçe daha alakalı hale gelir ve sitenizin alaka düzeyi arttıkça, Google arama sonuçları arasında sıralama kazanırsınız.

Uygun fiyatlı SEO şirketleri hem sayfa içi hem de sayfa dışı optimizasyon hizmeti sunar ve çevrimiçi işinizin büyümesi için uygun bir pazarlama stratejisi geliştirir. Bunlar sadece ucuz SEO hizmeti sağlayıcıları değil, her boyutta ve karmaşıklıktaki projeleri yürütmede hızlıdır. Çevrimiçi pazarlamanın avantajlarını her bütçe aralığında sunmaya kararlıdırlar. Bu nedenle yüksek gelir yaratma potansiyeline sahip uygun fiyatlı SEO paketleri sunarlar. Ucuz arama motoru optimizasyon hizmeti şirketlerinin çoğu, SEO paketlerini müşterilerin değişen pazarlama ihtiyaçlarına göre tasarlar. Çevrimiçi pazarlamanın temel özellikleri, bu ucuz SEO paketlerinde yer alır, böylece müşteriler, bütçeleri dahilinde olanı kendilerinden özgürce seçebilirler. Bu ucuz SEO şirketleri, maksimum müşterilerin dikkatini çekmek için uygun maliyetli optimizasyon hizmetlerinin basit ilkesine göre hareket eder. Yeni başlayan işletmeler genellikle kısıtlı bütçeleriyle mücadele eder ve reklama daha az yatırım yapar.

ipucu: Kendi SEO çalışmanızı kendiniz yapın. SEO Araçları 

Kategori için SEO Ayarları

Ve belirli bir kategorideki her ayrıntı sayfası, o kategorideki diğer tüm ayrıntılar sayfasına bağlanmalıdır (bir kez daha, metin bağlantılarını kullanarak). Bu şekilde örümcekler hiyerarşinizin tepesinden aşağıya ve herhangi bir seviyede soldan sağa seyahat edebilirler. SEO metin yazarları, arama motoru sıralamanızı yükseltmede önemli bir rol oynayabilir. Ama bunu bir gecede yapamazlar. Sitenizi hedef anahtar kelime öbekleriniz için optimize ederek, bir SEO metin yazarı, sitenizin alaka düzeyini beyan eder. Bir SEO metin yazarını sitenize geri bağlantı içeren bir satır başlığı içeren yararlı makaleler yazmak için görevlendirirseniz, bu makaleleri İnternet'te yayınlanmak üzere gönderebilirsiniz ve bu, sıralamanızı sürekli olarak artıracaktır. Ancak bir SEO metin yazarı size birkaç saat veya gün içinde sıralamanızı önemli ölçüde artırabileceğini söylerse, dikkatli olun. NOT: SEO metin yazarınız, makalelerinizi İnternet'teki çeşitli gönderme sitelerine gönderebilmelidir. Bu siteler, dünyanın her yerinden yüz binlerce e-bülten ve makale sayfası yayıncısı tarafından yakından izlenmektedir. Yüksek kaliteli makaleler hızla çekilir ve üretken bir şekilde yayınlanır. Makaleniz her yayınlandığında, sitenize başka bir bağlantı alırsınız, böylece sitenizin (arama motorları için) önemi artar. Kendi makalelerinizi göndermek isterseniz, SEO metin yazarınız size 99 ABD Doları kadar düşük bir fiyata 50 veya daha fazla gönderme sitesi listesi satabilmelidir. Bir SEO metin yazarı, pazarlama işlevinize değerli bir ektir. Ancak akıllıca seçim yaptığınızdan emin olmalısınız.

ipucu:Hangi soruları soracağınızı bildiğinizde, savaş yarı yarıya kazanılır.

Uzun lafın kısası ve tuhaf görünmeden anahtar kelimeleri nasıl dahil edeceğiniz.

Kötü SEO içeriğiniz olduğunu nasıl anlarsınız? Kötü SEO içeriğiniz olduğunu ve sıralamalarda daha düşük puan alma riskiyle karşı karşıya olduğunuzu nasıl anlarsınız? Her şeyden önce, web sitenizde kaç kişinin olduğunu bildiğinizden emin olun. Ve kaç kişinin makaleyi veya içeriği okuduğunu. İçeriğinizde çok fazla anahtar kelime varsa veya geri bağlantınız yoksa, içeriğinizin kötü olabileceğini bilmeniz gerekir. Anahtar kelimelerin doğru şekilde eklendiğinden, anahtar kelime doldurulmadığından ve makalelerin ve içeriğin uzunluğunun çok uzun olmadığından emin olmak için ödüllü bir SEO şirketinden profesyonel bir içerik yazarı tutmayı düşünmek gerçekten önemlidir, ancak da çok kısa değil. İstatistikler çok fazla insanın içeriği okumadığını gösteriyorsa, bunun gerçekten yüksek kaliteli SEO içeriği olmadığını anlarsınız. Kötü SEO içeriğine karşı iyi SEO içeriği. Bu, bunun hakkında bilmeniz gereken her şey. Ödediğiniz değeri alacağınızdan emin olmak için. İçeriği kendiniz yazmak isteyebilirsiniz, ancak önce bir şeyden emin olmanız gerekir. Bunu okuyun ve iyi SEO içeriği ile kötü SEO içeriği arasındaki farkı bildiğinizden emin olun.


ayrılmak bir yorum
Lütfen yorumlarınızı buraya gönderin.

whatsapp'a yönlendirilirsin sendbacklink.com'a yönlendirilirsin SEO Paketlerine yönlendirilirsin

2021 SEO

2021 Mobile SEO

2021 İstanbul SEO

FOR ADVERTISING | REKLAM İÇİN WHATSAPP: +905447444182