Edirne SEO Uzmanı - Firmalar Arasında Lider Olun

Arama motoru optimizasyonu
Jul
3

Edirne SEO Uzmanı - Firmalar Arasında Lider Olun

07/03/2020 12:00 AM tarafından Blogger içinde Seo


Edirne SEO Uzmanı Neden Gerekli?

Edirne'de bir firmanız varsa Edirne SEO uzmanı ve reklam danışmanı ile üst sıralarda olmanız avantaj olacaktır. 400 binin üzerinde olan bir il iş yapmak için idealdir. Ancak nüfusu göz önünde bulundurursanız, sadece üst sıraların iş yaptığını göreceksiniz. Yerel olarak kaç kişinin yerel olarak her ay ürünlerinizi / hizmetlerinizi aradığını söyleyen biri de dahil olmak üzere herkes için harika ücretsiz seo araçlar vardır.

Arama Motoru Optimizasyonu çoğu insan için çok korkutucu bir konu olabilir. Web sitenizi arama motorlarının ilk sayfasına nasıl taşıyacağınızı ve potansiyel müşterilerin çevrimiçi ürün veya hizmetler aradığında nasıl bulunacağını anlarsanız bu korkuyu kaldırabilirsiniz. Edirne gibi bir ilde SEO uzmanı olmadan en üst sıralarda yer almak için internet bilgisine sahip olmanız gerekmez, sadece bazı temel bilgilere ihtiyacınız vardır. Ancak rekabetin çok olduğu sektörlerde işi uzmanına bırakın.

edirne seo uzmanı

Bugünün dünyasında internet varlığına duyulan ihtiyacı görmezden gelemezsiniz ve daha geç hazır olmanız daha iyi olur, çünkü internet varlığından kurtulamayacağınız zaman geliyor.

"Dahili Optimizasyon" sıralamalarınızı önemli ölçüde artıracak, ancak "harici optimizasyonun bir parçası olan bağlantı kurma sırlarını öğrendikten sonra, web'e nasıl hakim olunacağınızı ve devasa internet trafiğini nasıl yakalayacağınızı ve işinizi yeni seviyelere nasıl çıkaracağınızı öğreneceksiniz.

İstanbul SEO ile Rakiplerinizin Önüne Geçin

%100 İstanbul SEO uyumlu altyapımız ile önceliğimizi Google üst sıralara vermekteyiz. Satış ya da tanıtım yapmak istiyorsanız, arama motoru görünürlüğünüz en üst seviyede olmalı. Görsel bir web sitesi açılış hızınızı düşürür. Müşterileriniz genelde hızlı olmayı ve işlerini vakit kaybetmeden halletmeyi seçer. Loading çizginiz sınırların gerisinde kalırsa müşteriyi kaçırdınız demektir.

İstanbul şirketleri için SEO çalışması diğer illerden daha uzun sürer. Bunun sebebi rekabet gücü yüksek bir çok rakip ile eşleşmenizdir. Rakipleriniz ne kadar güçlü olursa, sizin de o kadar güçlü olmanız gerekiyor.

Dahili ve Harici olmak üzere iki tür optimizasyon vardır.

Dahili Optimizasyon: Her şey burada başlar. Dahili optimizasyon, web sitenizde yapılan optimizasyondur. Bu öğeler, sitenize yazdığınız içeriği, başlık etiketlerini, meta etiketleri, Alt etiketleri, Site Haritalarını ve daha fazlasını içerir. Kafa karıştırıcı geliyor ama gerçekten değil. Dahili optimizasyon tamamlanana kadar web sitenizin harici optimizasyonu üzerinde çalışmaya başlamayın.

Dış Optimizasyon: Bu çok az insanın bildiği ve bu bilgiye sahip olan web sitenizin çok ciddi aktif alışveriş yapanların yoğun trafiği ile patlayabileceği sırdır. Bu, diğer web sitelerinden web sitenize kaliteli bağlantılar oluşturma sürecidir. Arama Motorları sitenize oy olarak işaret eden bağlantılara bakar, böylece web sitenize ne kadar çok bağlantı (oy) işaret ederseniz, arama motorları sitenizin daha önemli olduğunu düşünür ve arama sonuçlarının en üstünde yer alması daha olası hale gelir . Bağlantılar ne kadar önemlidir? Bir ila on arasında, muhtemelen on bir ölçekte.

edirne reklam danışmanı

Edirne SEO Uzmanı ve reklam danışmanı

Bağlantı kurma hakkında doğru bilgi Google, AOL, Yahoo! ve diğer arama motorları.

Site sahiplerinin başlamadan önce yapması gereken ilk şey, kaç kişinin ürünlerinizi / hizmetlerinizi aradığını ve bunları bulmak için ne tür arama terimleri yazdıklarını öğrenmek için Google tarafından sunulan ücretsiz bir araç (indirme gerekmez) kullanmaktır. Bu aracı hiç kullanmadıysanız, çevrimiçi olarak kaç kişinin aradığını öğrendiğinizde uçurabilirsiniz. Bu araca erişmek için "Google Anahtar Kelime Aracı" için bir internet araması yapın veya Yahoo veya AOL'un bir teklif sunup sunmadığına bakın.

Diyelim ki Edirne'de bir reklam danışmanı ofisiniz var ve bu aracı, insanların hizmetlerinizi bulmak için ne tür arama terimleri kullandığını ve kaç kişinin yazdığını keşfetmek için kullanmak istiyorsunuz. Üstteki kutuya mümkün olduğunca çok alakalı arama kelimesi veya kelime öbeği yazmanız yeterlidir. İnsan olduğunuzu kanıtlamak için özel bir captcha kodu yazmanız gerekebilir.

Arama terimlerinizi girdikten sonra, bu anahtar kelimelerin her ay ne sıklıkta arandığını size gösterecektir, ARTI bile düşünmediğiniz diğer alakalı terimleri de atarlar.

Çoğu insan ayda yaklaşık 10.000 kişinin Edirne de reklam danışmanı aradığına şaşırabilir.

Bu arama terimi için # sıralamanın değerini düşünün! Daha da derinlere inebilir ve diğer alakalı terimler için çok daha fazla arama bulabilirsiniz. Ayrıca, "chiropractor" için arama yapanlardan daha fazla kişinin "sırt ağrısı" için arama yaptığını fark edersiniz. ANCAK, "sırt ağrısı" veya "Chiropractor" arama terimi için üst sıralara ulaşmak son derece zor olacaktır, çünkü çok fazla rekabet var. "Edirne Reklam Danışmanı" veya "Edirne ili Reklam Danışmanı" arama teriminden sonra gitmek daha kolay olurdu.

Devam etmeden önce, size bir gerçeklik kontrolü vermeliyiz. On binlerce dolar yatırım yapmayı planlamıyorsanız, "masör" veya "Diş Hekimi" gibi dar terimlerin peşine düşerek web sitenizi optimize etmeye çalışmayın. Dünyadaki her Kiropraktör veya Dişçiye karşı mücadele edeceksiniz ve kazanmayacaksınız. Ayrıca çoğu insan onlardan 1.000 mil uzakta bulunan müşterilerden gelen trafiğe ihtiyaç duymaz. Bunun yerine, arama terimine, aradığınız arama terimine şehir adı gibi bir şey ekleyerek daha az rekabetçi (ancak daha yerelleştirilmiş) terimlerin ardından gidin. Bu şekilde yalnızca sizinle iş yapabilen yerel trafiğe yatırım yaptığınızı bilirsiniz.

Anahtar kelime aracını kullanarak araştırmanızı tamamladıktan sonra, başlık etiketleriniz üzerinde çalışma zamanı. Rapordan topladığınız bilgiler çok kullanışlı olacak ve bu arada, arama motorlarının web sitenizi sıralarken dikkate aldığı en önemli faktörlerden biri olan mükemmel başlık etiketini seçmenize yardımcı olacaktır. Web'deki sıralamaları önemli ölçüde artırmak için ihtiyaç duydukları tek şeyin doğru başlık etiketine sahip olduğu durumlar gördük.

edirne seo

Başlık Etiketi Değiştirme

Başlık etiketlerinizi nasıl değiştireceğinizden emin değilseniz, web yöneticinizi veya web sitenizi oluşturan şirketi arayın. Bu kritik adımı atlamayın. Başlık etiketlerini değiştirmek roket bilimi değildir ve yapamazsanız birisi sizin için yapabilir.

Öyleyse bir başlık etiketi nedir? Başlık etiketi, hem SEO hem de kullanıcı deneyimleri için çok önemli olan ve bir web sayfasında bulunan bilgileri kısaca ve doğru bir şekilde tanımlamak için kullanılan bir HTML başlık öğesidir. Bu başlık etiketi, arama motorlarına söz konusu web sayfasında hangi bilgilerin bulunduğunu belirtir. Bu nedenle, Edirne SEO Uzmanı ve reklam danışmanı ofisi için olan bir web sayfanız varsa, ana sayfanızdaki başlık etiketinin " Edirne SEO Uzmanı ve reklam danışmanı" yazmasını isteyebilirsiniz.

Web sitenize koyduğunuz başlık etiketi, bir kullanıcının üst satırda Blue'da göreceğinin altını çizdiği etikettir. Eğer bağlantıyı tıklayacak olsaydınız, normal olarak bağlantının size gönderdiği web sayfasının en üstünde aynı (metin) başlık etiketini görürsünüz.

Başlık Etiketleri kullanıcı için ne anlama gelir:

Birisi internette arama yaptığında, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli bağlantılar sunulur. Başlık, kullanıcının gördüğü ilk şeydir ve birisinin hangi bağlantıyı tıklayabileceği üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Örneğin, Edirne SEO aradıysam, " Edirne SEO Uzmanı ve reklam danışmanı Ofisi - Anında Sırt Ağrısı Rölyefi" yazan kişinin aksine, başlık etiketinin " Edirne SEO Uzmanı" ni okuduğu bir bağlantıyı tıklama olasılığı daha az olabilir.

Başlık Etiketi Arama Motorunun Anlamı:

Başlık etiketi, arama motoruna her web sayfasında ne tür bilgilerin bulunduğunu söyler. Başlık etiketini bir kitabın başlığı olarak düşünün. Başlığı olmayan veya alakası olmayan bir kitap görürseniz büyük olasılıkla görmezden gelirsiniz. Anahtar kelimeleriniz başlık etiketinde değilse, arama motorları sayfada ne olduğunu gerçekten bilmeyebilir ve bunları yok sayabilir veya alt sayfalara itebilir. Doğru başlık etiketlerinin ne kadar önemli olduğunun kanıtı ister misiniz? Google herhangi bir şey, doğru, her şey ve neredeyse her durumda, aradığınız tüm anahtar kelimelerin Google'ın en üst sıralarda yer aldığı sonuçların başlık etiketlerinde olacağını göreceksiniz. Bu meydan okumaya katıldıktan sonra, iyi başlık etiketlerinin öneminden bir daha asla şüphe etmeyeceksiniz.

Doğru Başlık Etiketi Nasıl Seçilir:

Bu zor, bu yüzden acele etmeyin ve doğru yapın. Ne yaparsanız yapın, başlık etiketlerinin web sayfasındaki içerikle% 100 alakalı olduğundan emin olun, çünkü arama motorları içeriğin başlık etiketinize benzer olup olmadığını anlar ve sitenizin kötü uygulamalar nedeniyle cezalandırılmasını istemezsiniz. Daha önce tartışıldığı gibi, çok fazla zamanınız ve büyük bir bütçeniz yoksa, daha az rekabetçi ancak yine de son derece alakalı arama terimlerinden sonra gitmek en iyisidir. Google Anahtar Kelime raporuna bakarak başlayın ve kullanıcıların ne aradığı hakkında iyi bir fikir edinin.

Bir tuğla ve harç işiniz varsa, bu bir beyinsizdir, şehrinizi hedeflediğiniz arama terimine ekleyin. Yapmak isteyeceğiniz bir sonraki şey, aradığınız arama terimlerinin gerçekten ne kadar rekabetçi olduğumuzu bulmak ve bunu öğrenmenin en iyi yolu, internetteki kaç web sayfasının bu arama terimlerinin her birini başlığına yerleştirdiğini görmektir. etiketleri. Terimler birinin başlık etiketlerinde yer alıyorsa, o zaman sizin rekabetiniz olduklarından emin olabilirsiniz.

reklam danışmanı

GİZLİ İPUCU: Edirne SEO Uzmanı

Başlık etiketlerinde kaç tane web sayfasının belirli bir arama terimi bulunduğunu öğrenmenin sırrı, Google'da Allintitle: arama olarak bilinen şeyi yapmaktır. Kafa karıştırıcı geliyor, ama değil. İlk olarak, Google'a gidip Allintitle yazın: ve sonra devam etmeyi düşündüğünüz tam arama terimini girin. Örneğin, bir masör AllinTitle: Edirne SEO Uzmanı ve reklam danışmanı yazabilir. Bunu yaparsa, o başlık etiketine sahip 2.190.000 sayfa olduğunu görürdü (bu sayı arama çubuğunun altında gösterilir). Öte yandan Allintitle: Edirne SEO Uzmanı ve reklam danışmanı yazsaydı, bu başlık etiketini kullanarak 857.000 sayfa olduğunu fark ederdi. Bu arada, her ikisi de alışılmadık derecede rekabetçi arama terimleridir ve çoğu şehirde bu yüksekliğin yakınında bile sayıları göremezsiniz.

Yukarıdaki AllinTitle:

aramalarından bu terimlerin çok rekabetçi olduğuna ve diğer seçenekleri göz önünde bulunduracağınıza karar verebilirsiniz. Genel bir kural olarak, 3.000'in üzerindeki her şey orta derecede rekabetçi olarak kabul edilir, 10.000 veya daha fazla çok rekabetçi ve 20.000 veya daha fazla aşırı rekabetçi hale gelir. Google anahtar kelime aracı, "NY Sırt ağrısı hafifletme" için aylık 1.000 arama olduğunu ve bir AllinTitle: arama sonucunda başlık etiketinde yalnızca 500 rakip Web Sayfasının bu terimi içerdiğini ortaya çıkardı. için sıralama. Özellikle link oluşturmanın sırlarını bilmiyorlarsa binlerce web sitesini sıralamak mümkün. Kaç kişinin hala web sayfalarını optimize etme konusunda hiçbir fikri olmadığına ve yerinde bir bağlantı oluşturma stratejisine sahip olmadığına şaşırabilirsiniz.

Başlık etiketinizi 5-7 kelimeyle sınırlamak en iyisidir, çünkü Google bundan daha fazla görünmemektedir. Web sitenizin her sayfasında kendine özgü bir başlık etiketi olmalıdır.

Başlık etiketleri ile ilgili fikirler için 1) Google arama terimlerinizden birini, 2) en üst sıralardaki bağlantılardan birini tıklayın, 3) başlık etiketlerinin sayfalarının her birinde ne dediğini kontrol edin (yukarıdaki Resim # 2'deki örneğe bakın) sitenizde aynı olanları veya benzerlerini kullanın.

Sen bittin! Muhtemelen sıralamalarınızın arama sonuçlarında yükseldiğini ve yükseldiğini göreceksiniz. Güçlü bir bağlantı oluşturma stratejisini yeni başlık etiketlerinizle birleştirdikten sonra, tüm rekabetiniz olmasa bile en çok yükseleceksiniz.

Web sitenizdeki içerik:

Bunu fazla düşünme! İşletmenizi biliyorsunuz, bu nedenle web sayfalarınızın her biri ve herkes için iyi kalitede içerik yazdığınızdan ve siteye atadığınız başlık etiketi ile alakalı olduğundan emin olun. Başka bir deyişle, web sayfalarınızdan biri için başlık etiketiniz "sırt ağrısı hafifletme" ise, o sayfadaki içerik çoğunlukla röntgen ihtiyacı değil, sırt ağrısı hafifletme hakkında konuşmalıdır.

Meta etiketleri:

Hatırlatma olarak, Meta etiket verilerinizi nereye gireceğinizi bilmiyorsanız, web yöneticinizi aramak veya bilen birine sormak iyi bir fikirdir.

Tanımı gerçekten önemseyenler için meta etiket, bir web sayfası hakkında meta veriler içeren bir HTML kodlama satırıdır. Meta etiket bilgileriniz sayfanızın görünüşünü değiştirmez. Temel olarak iki tür meta etiket vardır - meta açıklama etiketleri ve meta anahtar kelimeler etiketleri.

Meta açıklama etiketleri bir şekilde web sayfasını tanımlar. Örneğin, bu kitap bir web sayfasındaysa, meta açıklamamız "SEO ve Üst sıralamalar hakkında bilmeniz gereken her şeyi" okuyabilir. Bir kayropraktör, meta açıklamaları için "sırt ağrısını ve baş ağrılarını hafifletmek için kayropraktik hizmetleri" kullanabilir. Not: her sayfanın kendi meta açıklaması ve meta anahtar kelimeleri olmalıdır. Meta anahtar kelime etiketi, bir ziyaretçinin arayabileceği diğer kelimeleri listeler, örneğin bir masör, sırt yaralanması, omurga ayarı, boyun ağrısı, baş ağrısı vb.

Meta etiketlerin amacı, web tarayıcılarını web sayfanızda neler olduğu konusunda bilgilendirmektir ve bu, arama motoru optimizasyonu (SEO) için çok önemlidir.

Girdiğiniz Meta açıklaması, başlık etiketinin altında (çoğu arama motorunda) görünecek kelimeler olacaktır.

Meta açıklama ilginç olmalı ve alakalı anahtar kelimeler içermelidir.

META Anahtar Kelimeler Kuralları:

1. 450 karakterden fazla kullanmayın.

2.Aynı anahtar kelimeyi tekrar tekrar doldurmayın, aksi takdirde siteniz cezalandırılabilir. Genel bir kural olarak, bir sayfada aynı meta anahtar kelimeyi üç veya dört kereden fazla kullanmayın.

3. Her bir anahtar kelimeyi virgülle ayırın.

4. SADECE ilgili sayfadaki içerikle alakalı anahtar kelimeler kullanın.

Site Haritası:

Site Haritası nedir? Site haritası, gezinmeye yardımcı olmak için içeriği listeleyen ve bir web sitesinin yapısını gösteren bir web sayfasıdır. Arama motorları için web sitenizi taramak ve diğer sayfalarınızı bulmak için de kullanılır. Site haritası genellikle çoğu web sitesinin ana sayfasının alt kısmında bulunur.

Tüm dahili optimizasyonunuzu tamamladıktan sonra harici optimizasyon işleminizi başlatabilirsiniz. Bu konuda yazacağız ve yakın gelecekte yapım teknikleri ile bağlantı kuracağız. Bu arada başlamak için iyi bir yol, kendi web sitelerine geri arkadaşlarınıza web sitenize geri bağlantı sağlamaktır.


ayrılmak bir yorum
Lütfen yorumlarınızı buraya gönderin.

canlı kripto para

2021 SEO

2021 Mobile SEO

2021 İstanbul SEO

FOR ADVERTISING | REKLAM İÇİN WHATSAPP: +905447444182